Čo vás zaujíma

Najčastejšie otázky

Požičovné svadobných šiat v našej svadobke je v rozmedzí od 100 do 333€, požičovné spoločenských šiat je od 40 do 110€…Cena závisí od modelu, značky šiat a ich aktuálnosti.

Termín objednávania svadobných či spoločenských šiat je individuálny. Mali sme nevesty, ktoré si šaty objednali 10 mesiacov pred svadbou, boli však aj také, ktoré prišli 2 týždne pred termínom sobáša. My sme tu pre Vás, prispôsobíme sa Vašim želaniam, v prípade, že sú Vaše vysnívané šaty na daný termín voľné, stačí rezervácia týždeň dopredu. Týždeň je potrebný pre prípadné úpravy, vyčistenie a vyžehlenie šiat.

Ak si u nás nájdete Vaše Šaty snov, záväzne si ich objednáte a zaplatíte zálohu. Výška zálohy je na svadobné šaty 100€, na spoločenské je to cca 50% ceny požičovného. V objednávke je presne uvedené, čo všetko dostávate k šatám zdarma, čo si ešte eventuálne požičiavate extra.

Zmeniť šaty za iný model je teoreticky možné až do termínu skúšky. Tým, že nás upozorníte na to, že Vás zaujali iné šaty, nemusia sa tie pôvodné upravovať, a ak Vaše nové sú práve voľné, nie je žiadny problém ich vymeniť… a Vy môžete kráčať k oltáru v šatách Vašich Snov.

Na termíne vyzdvihnutia šiat sa dá vopred dohodnúť. Obyčajne si zákazníčky vyzdvihnú šaty v piatok dopoludnia. Pri vyzdvihnutí šiat sa zaplatí celá cena požičovného.

Šaty v salóne sa dopĺňajú, výber je pestrejší, celú ponuku si môžete prezrieť priamo v našej Svadobke…

V prípade požičania svadobných šiat, naše nevesty dostávajú zdarma spodničku, bolérko, závoj a rukavičky. K tomu je ako BONUS zapožičanie spoločenských (popolnočných) šiat za polovičnú cenu, alebo jedných detských, družičkovských šiat zdarma… Pri rezervácií pri prvej návšteve salónu dostáva nevesta 10% zľavu na  požičanie svadobných šiat. Pri väčšej objednávke sa cena upravuje v prospech zákazníkov.

Na skúšanie svadobných šiat je ideálne sa objednať. Veľa dievčat to  uprednostňuje, nakoľko to niekedy môže trvať dlhšie. Po dohovorenom termíne sa môžeme venovať len Vám.

Každé záväzne objednané šaty sa upravujú priamo na nevestu. Týždeň pred termínom svadby sa dohodne skúška šiat (nie je totiž výnimkou, že nevesta v predsvadobnom strese schudne). Tu si už upravené šaty vyskúšate s aktuálnym prádlom a obuvou. Prípadné drobné úpravy sa doladia, aby ste sa vo Váš veľký deň cítili pohodlne a boli NAJ…

Vydávate sa len raz a preto sa môže stať, že niekde inde zbadáte šaty a Vy viete, že to sú tie Pravé. Ak už máte u nás šaty rezervované, ponúkame Vám možnosť zálohu “minúť” u nás. Môžete ju použiť napr. na zapožičanie alebo kúpu niektorých spoločenských, či detských šiat.

Šaty sa musia vrátiť dopoludnia v prvý pracovný deň po termíne svadby (obyčajne v pondelok), nakoľko sa musia dať profesionálne vyčistiť, aby boli opäť pripravené pre ďalšie nevesty. Pri odovzdávaní sa Vám vracia záloha. V prípade znehodnotenia alebo poškodenia šiat sa záloha kráti v závislosti od poškodenia.


Z našich svadobných šiat

Zdieľajte naše stránky s vašimi priateľmi. Ďakujeme!
Doporučiť stránku priateľovi


Odoslať
Doporučiť stránku priateľovi


Odoslať
Doporučiť stránku priateľovi


Odoslať

Facebook